Akademijos istorija PDF Spausdinti E-Mail

namukas.jpg

Psichologijos akademijai jau trylika metų!

2005 m. pavasarį Žmogaus studijų centras nusprendė įgyvendinti seniai brandintą idėją suteikti šiuolaikinės psichologijos žinių ir įgūdžių tiems, kuriems ir skirti psichologijos laimėjimai, – paprastiems žmonėms, norintiems prasmingiau gyventi, personalo specialistams, medikams, socialiniams darbuotojams ir kitiems, kurie aukštojoje mokykloje dažnai tik „paragavo“ psichologijos, tačiau ne tiek, kad galėtų padaryti ją savo kasdiene darbo priemone. Pagaliau juk kiekvienas norime labiau susivokti savyje, išspręsti vidinius prieštaravimus ir geriau suprasti aplinkinius.

Taip 2005 m. rugsėjo 9 d. savo veiklą pradėjo Psichologijos akademija. Pradėjo ryžtingai ir drąsiai, nes joje susibūrusi profesionalių psichologų komanda (doc. dr. Gintaras Chomentauskas, dr. Edita Dereškevičiūtė, doc. dr. Visvaldas Legkauskas, Olegas Lapinas, Elona Lovčikienė ir kt.) galėjo pateikti studentams tai, kas Lietuvoje geriausia.

2011 m. pavasarį Psichologijos akademija buvo atskirta nuo Žmogaus studijų centro ir pradėjo veikti savarankiškai kaip nevalstybinė mokslo ir studijų institucija.

Šiandien Psichologijos akademija džiaugiasi savo sėkme, laimėjimais ir įgyta patirtimi – per trylika metų „į gyvenimą“ išleistos keturiolika studentų laidų.  Mūsų spalvingi studentai – vadovai ir vadybininkai, personalo specialistai, medikai, menininkai, juristai, psichologai ir net docentai – suteikia mūsų darbui prasmę, savo elgesiu patvirtindami: „Taip, psichologija reikalinga kiekvienam ir nėra svarbesnio tikslo kaip susivokti savyje ir suprasti kitus.“

Psichologijos akademija vykdo neformalias tęstines psichologijos studijas, o artimiausias tikslas - pradėti teikti ir aukštojo psichologinio išsilavinimo paslaugas.

Keletas akimirkų iš mūsų gyvenimo