Pažinimo kelionė PDF Spausdinti E-Mail

gintaras chomentauskas4.jpgStilius / Rūta Peršonytė / 2011 05 31

V
ieni tikisi laimės ir sėkmės pirkdami naujus automobilius. Kiti - tobulindami savo kūno linijas ar papildydami spintą naujais apdarais. O treti nuolat ko nors mokosi.

Lietuvoje plinta nauja mada - mokytis visą gyvenimą. Vieni mokosi amatų, kiti šoka, treti po sunkios darbo dienos dar sugeba mokytis paties sudėtingiausio dalyko - žmogaus psichologijos. Kas tai per žmonės? Apie tai pasakojo Vilniaus Psichologijos akademijos vadovas docentas Gintaras Chomentauskas.

Atsisiųskite:
Download this file (Stilius_Zvilgsnis_2011 05 31.pdf)Stilius_2011_05_31[ ]

 
Tiltas stebuklų link - savęs pažinimas PDF Spausdinti E-Mail

eva ignatovic.jpgLietuvos rytas / Gyvenimo būdas / Lina Lileikienė / 2011 04 30

"

A
teina laikas, kai žmogus stabteli ir užduoda sau, matyt, svarbiausius klausimus apie gyvenimo prasmę, apie tai, kaip jis iš tiesų nori gyventi, kaip jaustis. Džiaugiamės, kad galime kartu su savo studentais ieškoti atsakymų į šiuos klausimus", - sakė Psichologijos akademijos vadovas docentas Gintaras Chomentauskas.

Atsisiųskite:
Download this file (Lietuvos rytas_Gyvenimo budas_Vizitas.pdf)Lietuvos rytas[ ]

 
Pažįstantiems save – lengviau PDF Spausdinti E-Mail

verslo.jpgVerslo žinios/ Rasa Dževeckytė/ 2010 05 06

 

Į
veikę mokymų maratoną, įvaldę pardavimo techniką ar derybų meną, įmonių vadovai vis dažniau atsigręžia į save ir renkasi psichologijos studijas. Patirtis byloja, kad jos padeda ne tik geriau pažinti save, bet ir atsikratyti  kategoriškumo, suprasti, kad pavaldiniai turi savo požiūrį, kuris nebūtinai turi sutapti su vadovo.

 

 

Atsisiųskite:
Download this file (Verslo zinios.jpg)Verslo zinios.jpg[ ]

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 4 iš 4