Santykių greitoji pagalba - atsiprašmas PDF Spausdinti E-Mail

Santykių greitoji pagalba - atsiprašmas

Psichologija Tau/ 2015 kovas/balandis

Atsiprašymas – ne tik trumpas „atsiprašau“, „apgailestauju“, „gailiuosi“, bet ir atsakomybės prisiėmimas, nuoširdus apgailestavimas, siūlymas atlyginti žalą ir išsamus situacijos paaiškinimas. Nuoširdūs atsiprašymai turi didžiulę jėgą: jais galima sumažinti priešiškumo jausmą, sulaukti atleidimo, atkurti sugadintus santykius. Tačiau atsiprašyti ne visada lengva. Kartais sunku prisipažinti, kad esame kalti, pasielgėme netinkamai, nes visi iki ausų esame apsiginklavę gynybiniais mechanizmais, saugančiais mus net nuo minties, kad galėjome suklysti. Kur dar baimė pasijusti pažeidžiamiems – o jei atsiprašymo nepriims ir atstums? Juk pats atsiprašymas neužtikrina atleidimo, kad ir koks nuoširdus jis būtų. Straipsnį perskaityti galite čia .

 
Tvoros yra mūsų galvose PDF Spausdinti E-Mail

Tvoros yra mūsų galvose

Lietuvos rytas/Gyvenimo būdas/ 2015 03 30

Knygų lentynos lūžta nuo leidinių apie saviugdą ir laimingo gyvenimo paieškas, o interneto erdvėje vos ne kasdien prisistato naujas laimingo gyvenimo mokytojas, pasirengęs nuvesti jus kaip Alisą į Stebuklų šalį. Mes visi norime būti laimingi. Todėl visus vilioja išganingas patarimas, kaip tapti laimingesniems ir gyventi visavertį gyvenimą. Tačiau recemtą kiekvienas turi atrasti pats. Straipsnį perskaityti galite čia.

 
Kas daro žmogų patrauklų? PDF Spausdinti E-Mail

Kas daro žmogų patrauklų?

Lietuvos rytas/ Stilius/ 2015 05 12

Dažnai stebimės – fiziškai tobulas kūnas ir išpuoselėta apranga, tačiau žmogus netraukia, tarsi būtų marmurinė statula.   Būna ir priešingai – išvaizda tragiška, tačiau veido išraiška, žvilgsnis traukia lyg magnetas. Straipsnį galite skaityti čia.

 
Prabanga sustoti PDF Spausdinti E-Mail
Prabanga sustoti

Lietuvos rytas/ Stilius/ 2014 05 27

Lekiame per gyvenimą siekdami tikslų - karjeros, pinigų, garbės ir taip pavagiame iš savęs didžiausią prabangą sustoti ir giliau pažvelgti į save ir kitus žmones. Negi tikrai tiek daug žmonių gyvena tarsi rūke?

 
Išdrįsk pažinti ir priimti save tokį, koks esi PDF Spausdinti E-Mail

Išdrįsk pažinti ir priimti save tokį, koks esi

Lietuvos rytas/ Gyvenimo būdas/ 2014 05 10

Kodėl daug pasiekę žmonės neria į psichologijos studijas? Gal jie nori dar efektyviau dirbti savo darbą ir sklandžiau bendrauti?Pasirodo, tai nėra svarbiausia. Žmonės psichologijos studijų siekia norėdami susitikti ir susipažinti su savimi.

 
Darna su savimi ir pasauliu PDF Spausdinti E-Mail

Darna su savimi ir pasauliu

Lietuvos rytas / Gyvenimo būdas / 2013 04 27

Gyvenime dažnai pastebime, kad kai kurie žmonės, atrodo, dėl niekų puola į neviltį. Kaip metaforiškai sakė britų rašytojas Kerry Joyce'as, dar paauglystėje jie miršta nuo spuogų. Tačiau yra žmonių, kuriems neigiamas poveikis - tarsi nuo žąsies vanduo. Netgi priešingai, atrodo, kad po likimo smūgių tokie žmonės sutvirtėja, įgauna naujos patirties. Kokia paslaptis?

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 2 iš 3