Prabanga sustoti PDF Spausdinti E-Mail
Prabanga sustoti

Lietuvos rytas/ Stilius/ 2014 05 27

Lekiame per gyvenimą siekdami tikslų - karjeros, pinigų, garbės ir taip pavagiame iš savęs didžiausią prabangą sustoti ir giliau pažvelgti į save ir kitus žmones. Negi tikrai tiek daug žmonių gyvena tarsi rūke?

 
Išdrįsk pažinti ir priimti save tokį, koks esi PDF Spausdinti E-Mail

Išdrįsk pažinti ir priimti save tokį, koks esi

Lietuvos rytas/ Gyvenimo būdas/ 2014 05 10

Kodėl daug pasiekę žmonės neria į psichologijos studijas? Gal jie nori dar efektyviau dirbti savo darbą ir sklandžiau bendrauti?Pasirodo, tai nėra svarbiausia. Žmonės psichologijos studijų siekia norėdami susitikti ir susipažinti su savimi.

 
Darna su savimi ir pasauliu PDF Spausdinti E-Mail

Darna su savimi ir pasauliu

Lietuvos rytas / Gyvenimo būdas / 2013 04 27

Gyvenime dažnai pastebime, kad kai kurie žmonės, atrodo, dėl niekų puola į neviltį. Kaip metaforiškai sakė britų rašytojas Kerry Joyce'as, dar paauglystėje jie miršta nuo spuogų. Tačiau yra žmonių, kuriems neigiamas poveikis - tarsi nuo žąsies vanduo. Netgi priešingai, atrodo, kad po likimo smūgių tokie žmonės sutvirtėja, įgauna naujos patirties. Kokia paslaptis?

 
Pokalbis gali ir susargdinti, ir pagydyti PDF Spausdinti E-Mail

Pokalbis gali ir susargdinti, ir pagydyti

Stilius / 2012 06 05

Nors bendrauti yra taip pat natūralu kaip kvėpuoti, retas žino, kokią didelę galią turi, atrodytų, nedideli kalbėjimos skirtumai. Kartais nenorima arba bijoma įsigilinti į kito žmogaus troškimus. Juk lengviau šnekėti apie orą nei išgirsti, ką iš tikrųjų mano draugas ar sutuoktinis.

Atsisiųskite:
Download this file (stilius_2012 06 05.pdf)stilius_2012 06 05.pdf[ ]

 
9 iš 10 įvykių susikuriame patys PDF Spausdinti E-Mail

9 iš 10 įvykių susikuriame patys

Lietuvos rytas / Gyvenimo būdas / 2012 05 05

Laimės vaikymasis yra pats kvailiausias dalykas - jei jos vaikysitės, niekada nerasite. Taip teigė britų rašytojas ir fizikas Charlesas Percy Snow. Ieškodami džiaugsmo aplinkoje liksite nusivylę - laimė ir nelaimė gimsta ne išorėje, bet mūsų viduje.

 
Raudonpadžiai netrukdo domėtis savimi PDF Spausdinti E-Mail

stilius_2010_08_06.jpgStilius / Liuminata Mickutė / 2010 08 06

L
ietuviai - vieni didžiausi materialistų Europoje. Tai išduoda statistika. Brangus automobilis, didelis namas, garsių dizainerių drabužiai ir milijonas banko sąskaitoj įsivaizduojami tarsi laimės garantai. Tačiau žinome, kad tai netiesa.

Žmogaus studijų centro prezidentas Gintaras Chomentauskas teigė, kad į Lietuvą atsirita nauja mada - investuoti į save, į savęs tobulinimą, į savo gyvenimo kokybę. Kartu juntama ir didesnė atsakomybė už save ir kitus žmones.

"Tie žmonės, kurie galėtų sau leisti prabangą, pradeda suprasti, kad ji negarantuoja laimės. Jie ima suvokti, kad didžiausias turtas yra tai ką išmanai apie save, ar sugebi sukurti deramus santykius ir kaip darniai gyveni su savimi, darbu, šeima.

Net versle, kur daug kas matuojama pinigais, pamažu įsitvirtina nuostata, kad ir darbe kiekvienas turi jaustis gerai bei turėti erdvės savo asmenybei augti", - tikino psichologijos daktaras.

Atsisiųskite:
Download this file (scan0003.jpg)Stilius_1[ ]
Download this file (scan0004.jpg)Stilius_2[ ]

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 3 iš 4