Pokalbis gali ir susargdinti, ir pagydyti PDF Spausdinti E-Mail

Pokalbis gali ir susargdinti, ir pagydyti

Stilius / 2012 06 05

Nors bendrauti yra taip pat natūralu kaip kvėpuoti, retas žino, kokią didelę galią turi, atrodytų, nedideli kalbėjimos skirtumai. Kartais nenorima arba bijoma įsigilinti į kito žmogaus troškimus. Juk lengviau šnekėti apie orą nei išgirsti, ką iš tikrųjų mano draugas ar sutuoktinis.

Atsisiųskite:
Download this file (stilius_2012 06 05.pdf)stilius_2012 06 05.pdf[ ]

 
9 iš 10 įvykių susikuriame patys PDF Spausdinti E-Mail

9 iš 10 įvykių susikuriame patys

Lietuvos rytas / Gyvenimo būdas / 2012 05 05

Laimės vaikymasis yra pats kvailiausias dalykas - jei jos vaikysitės, niekada nerasite. Taip teigė britų rašytojas ir fizikas Charlesas Percy Snow. Ieškodami džiaugsmo aplinkoje liksite nusivylę - laimė ir nelaimė gimsta ne išorėje, bet mūsų viduje.

 
Raudonpadžiai netrukdo domėtis savimi PDF Spausdinti E-Mail

stilius_2010_08_06.jpgStilius / Liuminata Mickutė / 2010 08 06

L
ietuviai - vieni didžiausi materialistų Europoje. Tai išduoda statistika. Brangus automobilis, didelis namas, garsių dizainerių drabužiai ir milijonas banko sąskaitoj įsivaizduojami tarsi laimės garantai. Tačiau žinome, kad tai netiesa.

Žmogaus studijų centro prezidentas Gintaras Chomentauskas teigė, kad į Lietuvą atsirita nauja mada - investuoti į save, į savęs tobulinimą, į savo gyvenimo kokybę. Kartu juntama ir didesnė atsakomybė už save ir kitus žmones.

"Tie žmonės, kurie galėtų sau leisti prabangą, pradeda suprasti, kad ji negarantuoja laimės. Jie ima suvokti, kad didžiausias turtas yra tai ką išmanai apie save, ar sugebi sukurti deramus santykius ir kaip darniai gyveni su savimi, darbu, šeima.

Net versle, kur daug kas matuojama pinigais, pamažu įsitvirtina nuostata, kad ir darbe kiekvienas turi jaustis gerai bei turėti erdvės savo asmenybei augti", - tikino psichologijos daktaras.

Atsisiųskite:
Download this file (scan0003.jpg)Stilius_1[ ]
Download this file (scan0004.jpg)Stilius_2[ ]

 
Pažinimo kelionė PDF Spausdinti E-Mail

gintaras chomentauskas4.jpgStilius / Rūta Peršonytė / 2011 05 31

V
ieni tikisi laimės ir sėkmės pirkdami naujus automobilius. Kiti - tobulindami savo kūno linijas ar papildydami spintą naujais apdarais. O treti nuolat ko nors mokosi.

Lietuvoje plinta nauja mada - mokytis visą gyvenimą. Vieni mokosi amatų, kiti šoka, treti po sunkios darbo dienos dar sugeba mokytis paties sudėtingiausio dalyko - žmogaus psichologijos. Kas tai per žmonės? Apie tai pasakojo Vilniaus Psichologijos akademijos vadovas docentas Gintaras Chomentauskas.

Atsisiųskite:
Download this file (Stilius_Zvilgsnis_2011 05 31.pdf)Stilius_2011_05_31[ ]

 
Tiltas stebuklų link - savęs pažinimas PDF Spausdinti E-Mail

eva ignatovic.jpgLietuvos rytas / Gyvenimo būdas / Lina Lileikienė / 2011 04 30

"

A
teina laikas, kai žmogus stabteli ir užduoda sau, matyt, svarbiausius klausimus apie gyvenimo prasmę, apie tai, kaip jis iš tiesų nori gyventi, kaip jaustis. Džiaugiamės, kad galime kartu su savo studentais ieškoti atsakymų į šiuos klausimus", - sakė Psichologijos akademijos vadovas docentas Gintaras Chomentauskas.

Atsisiųskite:
Download this file (Lietuvos rytas_Gyvenimo budas_Vizitas.pdf)Lietuvos rytas[ ]

 
Pažįstantiems save – lengviau PDF Spausdinti E-Mail

verslo.jpgVerslo žinios/ Rasa Dževeckytė/ 2010 05 06

 

Į
veikę mokymų maratoną, įvaldę pardavimo techniką ar derybų meną, įmonių vadovai vis dažniau atsigręžia į save ir renkasi psichologijos studijas. Patirtis byloja, kad jos padeda ne tik geriau pažinti save, bet ir atsikratyti  kategoriškumo, suprasti, kad pavaldiniai turi savo požiūrį, kuris nebūtinai turi sutapti su vadovo.

 

 

Atsisiųskite:
Download this file (Verslo zinios.jpg)Verslo zinios.jpg[ ]

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 3 iš 3